PRŮMYSL
IONIMAX A JEHO VYUŽITÍ

rozvody vody
zemědělství
chladící systémy
výroba tepelní energie
průmysl

IONIMAX nepotřebuje vnější elektrické připojení nebo údržbu, má mimořádně dlouhou životnost, bezporuchovost a vysokou účinnost. Ionizační polarizační přístroje nejen že zabraňují v tvorbě nových usazenin vodního kamene, ale také velmi účinně odstraňují jeho již existující vrstvy a zamezují korozi vnitřních povrchů potrubí. Vytváří se na nich totiž ochranná vrstva magnetitu (Fe3O4). Tento efekt podstatně prodlouží životnost potrubí a připojených zařízení (baterií, kotlů, radiátorů, praček, myček…)

Zařízení je určené na úpravu vody v uzavřených a otevřených systémech. Například ve vodovodních systémech, výměnících tepla, kotlích, kondenzátorech, generátorech, vykuřovacích systémech, v kompresorovnách, v chladicích a klimatizačních zařízeních a všude tam, kde je předpoklad tvorby vodního kamene. IONIMAX je instalován v různě velkých a malých provozech, v komunálních kotelnách, rodinných domech a bytech.

Zabráněním vzniku usazenin vodního kamene nedochází k postupnému zmenšování reálné světlosti potrubí, tedy ani ke ztrátám energie. V teplovodních systémech také nedochází k tepelným ztrátám při vytápění. IONIMAX správně pracují při vodivosti vody v rozsahu 50 až 2000 µS/cm², do tohoto rozsahu vodivosti spadá převážně většina běžně se vyskytujících vod. Teplota vody může při tom být 1 až 99 °C. Vedlejším produktem je ionizace vody, která trvá 24 až 72 hodin. Dodáváme všechny standardní rozměry do DN 150. V případě zájmu vám umíme vyrobit IONIMAX na míru s jakýmkoliv průměrem.

Společnosti, které už IONIMAX používají

V jakých odvětvích se IONIMAX uplatní:

  • v rozvodech vody
  • v průmyslu
  • v zemědělství
  • v chladicích systémech
  • při výrobě tepelné energie

IONIMAX patří do každé provozu s tekoucí vodou – pro mycí linky, pekárny, prádelny, čistírny, kadeřnictví, mlékárny, pivovary, lihovary, restaurace, zahradnictví, zavlažovací systémy, plovárny, sauny, atd.

Při realizaci průmyslových instalací IONIMAX (v dimenzích od DN 40 a více) Vám vyrobíme odstraňovač přímo na míru, podle kvality vody. Zdarma Vám vypracujeme projekt, jak ekonomicky a technicky co nejvýhodnější vyřešit ochranu Vašeho systému. Každý dobrý hospodář neváhá ušetřit, když má možnost. IONIMAX šetří Vaše zařízení, tedy i finance.

Celkem ZDARMA vám vypracujeme projekt, jak ekonomicky, tak i technicky ,jak co nejvýhodněji vyřešit ochranu vašeho systému. Každý dobrý hospodář neváhá ušetřit, když má možnost. A s IONIMAX je to obzvláště jednoduché.